bakırköybotanşkparkında

Bakırköy’de Botanik Parkında Dış Çekim

Bakırköy Botanik Parkı

İstanbul’un yeni dinlence mekanlarından biri olan bakırköy botanik parkı güzel bir tasarıma sahip bir mekandır. Çevre düzenlemesi olarak gelenleri kendine hayran bırakan bu mekan fotoğraf çekimleri için de oldukça güzel fırsatlar yaratmaktadır. Bu güzel botanik parkta çeşit çeşit bitkinin yanı sıra geniş çim alanlar minik süs havuzları ve güzel yapılar bulunmaktadır.

Botanik parak ulaşım çok kolaydır. Yeni açılan bir park ve geniş bir alana yayılmış olması nedeniyle de aşırı bir yoğunluk olduğunu söyleyemeyiz. Bu nedenle açık hava dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinde rahat ve keyifli bir ortam sunmaktadır. Evlilik foto fotoğraf sanatçıları yeni açılmasına rağmen bu parkta bir çok dış mekan çekimi gerçekleştirmişler ve çiftlerden tam puan almışlardır.Sizleride bu güzel parka bekliyoruz.

Evlilik Foto Dış Çekim Rezervasyonları  İçin 0 212 416 76 40

botanikparkıfotoğrafları bakırköybotanikparkı bakırköybotanşkparkında

Evlilik Foto Stüdyosu İstanbul Zeytinburnunda bulunmaktadır. Dış mekan düğün fotoğrafı çekimlerinde İstanbul’un her yerinde sayısız referansı bulunmaktadır. Türkiye’nin en romantik fotoğraf stüdyosuna davetlisiniz.

Bakırköy Düğün Fotoğrafçısı

Posted in Genel and tagged .