DIŞ ÇEKİM FİYATLARI

Açıkhava Dış Çekim Fiyatları 

acikhava-cekim-fiyatlari

Dış mekan çekim isteyen gelin damat adayları için özenle seçtiğimiz  alternatif mekan listemizi görmeden, nerede fotoğraf çekileceğinize karar vermeyin. Seçeceğiniz mekanda fotoğrafçılarımızın daha önceden tecrübe yapmış olması, fotoğraf çekilirken en özel gününüzde sizlerin rahatı için çok önemlidir. Evlilik Foto ekibi, iyi bir mekan seçmeniz, mekanı doğru kullanmanız ve  konforlu bir atmosferde harika bir fotoğraf çekim deneyimi yaşamanız için gereken her ortamı sağlayacaktır.

Firmamız ve sizler tarafından ortak belirlenecek bir mekanda ortalama 2 saat süre ile yapılacak olan açıkhava fotoğraf çekiminizde yaklaşık olarak 300 ile 500 poz arası alternatifli çekimler yapılarak beğeninize sunulacaktır. Fotoğraf tutkusu ile çalışan profesyonel fotoğrafçılarımız sizi rahatlatıp, iyi pozlar vermeniz için kişiliğinize uygun doğru yönlendirmeler yapacaktır. Hayal gücünüzü zorlamaya ne dersiniz ? Daha sonra sizler tarafından seçilecek olan pozlarınızdan oluşan, çok şık bir panoramik düğün albüm seti hazırlanacaktır. Tasarım detaylarından albümünüzün deri rengine ve modeline kadar herşey tam hayal ettiğiniz gibi olacaktır. Sadece 1 adet üretilecek olan,  size özel eşi benzeri olmayan romantik ve aşk dolu bir albüm seti sizi bekliyor.

KAMPANYALI DIŞ ÇEKİM SET ÖZELLİKLERİ

15 farklı fotoğraf kullanılarak hazırlanacak olan ve tamamen çifte özel tasarlanan

12 sayfa Panoramik fotoğraf albümü

2 adet 12 sayfa Panoramik cep albümü

50×70 Büyük boy poster

5 adet aile dağıtım fotoğrafı

Müzikli Dvd klip

Tamamı 990 TL

yerine kısa bir süreliğine sadece 690 TL

Seçilen set fiyatlarına özel tasarım ve photoshop çalışmaları dahildir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Evlilik Foto kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatlarımız rezervasyon alındığında ödeme yapılması şartı ile geçerli olup, sadece anlaşmalı bayi yönlendirmelerinde geçerlidir. Fotoğraf çekimlerinizde İyi sonuçlar alınabilmesi için, çekim tarihinizden en az üç ay önce randevunuzu ayırtmanız tavsiye edilir. Tüm çekimleriniz ve tasarımlarınız Evlilik Foto Academy sertifikalı ve yüksek deneyimli fotoğraf ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 

Posted in ACIKHAVA ÇEKİM FİYATLARI and tagged , .