ataturkarboretum3

Neden İstanbul’da Dış Çekim

Türkiye’nin ve İstanbul’un en büyük ve en prestijli düğün fotoğrafçısı ve evlilik stüdyosu olan Evlilik Foto İstanbul dışında bir çok ile hatta bir çok ülkeye kapılarını açmıştır. Fotoğraf sanatını düğün kutsallığıyla birleştiren Evlilik Foto sizlere her zaman en iyi fotoğraf albümlerini vermek için yenilikler peşinde koşmakta hizmette ayrıcalık yaratmaktadır.

İstanbul özel bir şehirdir. Bir şehri güzel yapan herşey İstanbul’da buluşmuştur. Doğa Tarih Sanat ve Kültür. Bu sebeplerden dolayı özel gününüz olan evliliğinizin fotoğraflarının İstanbul da çekilmesi size ayrıcalık kazandıracaktır.

Tarihi Doku

dolmabahçe

 

İstanbul tarih boyunca bir çok kültüre ve topluma ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Bu süreçte her toplum kendine ait bir çok yapı ve mirası İstanbul a kazandırmıştır. İstanbul’da bulunan bu tarihi yapılar dış çekimleriniz için harika konseptler oluşturmaktadır. Evlilik Foto farkıyla İstanbul’daki bir çok tarihi mekanda düğün fotoğrafı çektirme şansına sahipsiniz. Örneğin Dolmabahçe Sarayı Dış Çekim

Doğal Güzellikler

ataturkarboretum

İstanbul’un doğal güzellikleri saymakla bitmez. Dünyaca ünlü muhteşem boğazı boğaz kenarında sıralanmış dört mevsim dört farklı güzelliği olan korular bahçeler ve parkları İstanbul’u en güzel şehir yapan unsurlardır. İstanbul’da dış çekim yapabileceğiniz bir çok tarihi koru bulunmaktadır. Mihrabat Korusu, Emirgan Korusu, Yıldız Parkı, Atatürk Arboretumu bunlardan bazılarıdır.

Sanatsal ve Kültürel Yapı

rahmikoc2

Türkiye’nin ve avrupanın sanat ve kültür başkantlerinden biri olan İstanbul kendine özgü havasıyla sanata ve kültüre her zaman ev sahipliği yapmıştır. Fotoğraf sanatçılığı içinde en güzel konseptler her zaman İstanbul’da olmuştur.

 

İster İstanbulda yaşayın ister yaşamayın İstanbul’un kapıları sizler için her zaman açıktır. Evlilik Foto stüdyoları da sizleri en mutlu gününde yalnız bırakmıyor dış mekan çekimleri için 

Hemen Rezervasyon 0 212 416 76 40

Posted in Genel and tagged , , .