dis-cekim-ayayorgimanastir

Dış Mekan Çekimleriniz İçin Kendinize Sormanız Gereken 4 Soru

1- Dış Mekan için Hangi Mekanı Seçeceksiniz ?

ataturkarboretum

Dış mekan seçimi çiftlerin karaketerini yansıtmaktadır. Size uygun bir mekan seçimi bakmaktan zevk alacağınız bir fotoğraf albümü demektir. Doğal ve yeşil ortam seven burda huzur bulan biri misiniz yoksa. İstanbul’un tarihi içinde kendinize bir yer mi seçeceksiniz. Sanatsız yaşayamaz mısınız müzeler size göre. Seçtiğiniz veya seçeceğiniz mekanlarda Evlilik Foto tavsiylerini dinlemenizi tavsiye ederiz. Her yıl istanbul’un çeşitli yerlerinde yüzlerce dış çekim yapan fotoğraf sanatçılarımızında söyleyecekleri var.

2- Dış Mekan Çekimi için Hangi Gün ve Hangi Saatleri Kullanacaksınız ?

rahmikoc5

Rahat ve eğelenceli bir dış mekan düğün fotoğrafı çekimi için iyi bir zamanlama şart. Her mekanın kendine özel bir saati vardır. Kalabalıktan kaçmak için fotoğraf çekimine uygun olmayan bir saatte gitmek te pek hoş olmaz.

3-Dış Çekim için Aksesuar Poz veya Konsept Belirlediniz Mi ?

ataturkarboretum5

Dış çekimler Çiftlerin hayal dünyalarını yansıtma konusunda daha geniş bir pencere açıyor. Sizi daha doğal ve kendi dünyanızda gösteriyor. Sakın standart pozları denemeyin farklı olun size özel olanı seçin. Evlilik Foto fotoğraf sanatçılarının size yardım etmesine izin verin. Konsept oluşturmada sizler için her zaman yaratıcı fikirlerimiz var

4- Dış Çekim Albümünden Beklentileriniz Neler ?

düğün fotoğraf albümü-d5ad17ea3c

Albümü aldıktan bir kaç yıl sonra tekrar bakmayacağınız mı düşünüyorsunuz. Yoksa her misaferinizle anılarınızı paylaşmayı mı. Kaliteli bir fotoğraf albümü ömürlük olmalıdır. Düğün fotoğrafları sizler için önemlidir. Sizler de bizler için önemlisiniz.

 

                  Evlilik Foto Dış Mekan Çekim Rezervasyonu İçin 0 212 416 76 40

Posted in Genel.