KAMPANYALARIMIZ

image

 

Evlilik Foto yeni evlenecek gelin damat adayları için sürekli yeni kampanyalar düzenlemektedir. Kampanyalarımızı düzenlerken evvela müşterilerimizin ihtiyaçları ve avantajlarını göz önünde tutmaktayız.

Açıkhava çekimlerinde stüdyo çekimi ücretsiz kampanyamızı düzenlerken; son günlerde trend olan açıkhava düğün ve nişan fotoğraf çekimleri organize edilirken stüdyo da fotoğraf çekiminden vazgeçilmektedir. Oysa ki stüdyo çekimlerinde olması gereken bazı önemli ayrıntılar gelin damat adayları tarafından unutulmaktadır. Saç-makyaj detayları, gelinlik-damatlık detayları, takı ve aksesuarlarınız stüdyo ışıkları altında hiç olmadığı kadar net görünecektir. Kampanyamızı düzenlerken bu detayların kalıcı olması ve daha kusursuz bir çekim serisinin oluşturulması ön planda tutulmuştur.

Stüdyo çekimlerinde kına çekimi ücretsiz kampanyamızı düzenlerken ;  düğün günü fotoğraf çekimi telaşından kına  günü profesyonel fotoğraf çekimi genelde unutulmaktadır. Kına günü çekimlerini müşterilerimize hem hatırlatmış oluyor, hemde düğün çekimleri için kameranın karşısına geçip düğün günü fotoğraf çekimi için prova yapmalarını sağlayarak onları düğün gününe hazırlamış oluyoruz.

Rezervasyon alırken anı defteri hediyemiz kampanyamızı düzenlerken ; gelin ve damat adaylarımız genelde düğün günlerinden ortalama 6 ay öncesinden bize başvurmaktadır. Davet gününde misafirlerinin anılarını yazmaları için en çok ihtiyaç duydukları, kendilerine özel hazırlanmış olan bir anı defteridir. Genelde sona bırakılıp unutulan ve son günlerde bir telaş ile alınan anı defteri ihtiyaçlarını çözümlemelerinde müşterilerimize destek olmak amacı gözetilmiştir.

Evlilik Foto müşterisi olmak memnun kalmak demektir.

Posted in DÜĞÜN FOTOĞRAFI KAMPANYALARI and tagged , , .