5 YARATICI DÜĞÜN FOTOĞRAFI POZLARI ÖNERİSİ

  1. Romantizmi Ortaya Çıkarın

Fotoğraf çekilirken  aşkınızı gizlemeyin, en doğal halinizle romantik olmaktan çekinmeyin. Bol bol sarılın, öpüşün, fotoğraflarınıza baktıkça o anı tekrar tekrar yaşatın. Düğün fotoğrafı pozlarınız size özel olmalı

açık havada yaratıcı düğün fotoğrafları

2. Eğlenin,Gülün,Kahkaha Atın. Bugün Sizin Gününüz 

Çevrenizde eğlenceli ne varsa değerlendirin.Pamuk şeker yiyin,balonlar olsun  etrafınızda,balık tutun,saklambaç oynayın, minik bir kediyi sevin , içinizden ne geliyorsa anı yaşayın.İçten kahkahalarınız fotoğraflardaki pozlardan bile duyulacak,emin olun.

yaratici-dugun-fotograflari-2

3. Size Özel,Anlamlı Parçaları Kulllanın 

Aşkınızın göstergesi düğün albümünüz ne kadar çok sizin ilişkinize ait görsellerle birleşirse o kadar özel olur.Ve size aldığı ilk hediye,belki bir kolye ,belki bir kalp yastık ,  birbirinize yazdığınız mektuplar ,okuduğunuz kitaplar ;bırakın görünsün. ilk tanıştığınız günkü gibi hissettirecek . Özellikle dış çekimlerde aksesuarları iyi kullanın

yaratici-dugun-fotograflari-3

4. Bırakın  Düğün Detaylarınız  Konuşsun

Çok düşündünüz;nasıl bir buketim olsun,canlı mı çiçek ?yok yok yapay iyi durmaz… klasik bir gelin arabası mı,geçirdiniz aklınızdan,sonra üstüne yoğunlaştınız , nasıl bir sırt dekoltem olsa?bitmedi sorular ,cevaplar…tüm arkadaşlarınıza tek tek fikir paylaştınız ..ve en sonunda detaylar düğün albümünüze renk katacak diye içinizden geleni yaptınız.çünkü bu düğün sizin ..şimdi paylaşma zamanı .

yaratici-dugun-fotograflari-4

5. Mekan Seçiminiz Şaşırtsın

Şimdi ,evet diyeceğiniz ana saatler kaldı,ve çekim telaşı var.Herkesin pozlandığı mekanlar olmasa elbet daha yaratıcı fotoğraflar olucak.o zaman hiç durmayalım ; istanbul turuna çıkalım birkaç saat,eski mekanlar ;sokaklar ,bilmediğiniz bir araba tamircisi ;resim atölyesi ,özel şirin bir butik ,hoşunuza giden bir merdiven girişi ,arnavut kaldırımları,balıkçıda; karaköyde;çukurcumada en olmadık keşfedilmemiş her yer görsel şölene dönüşebilir.Dış çekim mekanlarına göz atmayı unutmayın.

yaratici-dugun-fotograflari-5

Posted in Genel, Romantik İstanbul Düğün Fotoğrafları and tagged , .