DÜĞÜN HİKAYESİ FİYATLARI

Düğün Hikayesi Fiyatı

dugun-hikayesi-fiyati-b

Sabahın ilk saatlerinde başlayıp, kuaförünüzde saçınız ve makyajınız yapılırken, hatta giyinirken fotoğraf çekiminiz gün boyu devam edecektir. Hazırlık telaşınız, evden çıkışınız ve tüm gününüzün detayları, ilk dansınıza kadar objektiflerimize yansıyacaktır. Evlilik Foto ekibi, deneyimi ile sizleri rahatlacak ve gün boyu sürecek olan düğün hikayenizin iyi geçmesini ve kusursuz fotoğraflanmasını sağlayacaktır. Düğün gününüz boyunca sürecek olan düğün hikayenizin fotoğraf çekiminde yaklaşık olarak 500 ile 1000 poz arası alternatifli çekimler yapılarak beğeninize sunulacaktır. Fotoğraf tutkusu ile çalışan profesyonel fotoğrafçılarımız sizi rahatlatıp, iyi pozlar vermeniz için kişiliğinize uygun doğru yönlendirmeler yapacaktır. Düğün hikayesi çalışmalarında genel olarak doğal kareler yakalamaya daha çok özen göstermekteyiz. Çekimlerinizden yaklaşık bir hafta sonra sizler tarafından seçilecek olan pozlarınızdan oluşan, çok şık bir panoramik düğün albüm seti hazırlanacaktır. Tasarım detaylarından albümünüzün deri rengine ve modeline kadar herşey tam hayal ettiğiniz gibi olacaktır. Sadece 1 adet üretilecek olan,  size özel eşi benzeri olmayan romantik ve aşk dolu bir albüm seti sizi bekliyor.

KAMPANYALI SET ÖZELLİKLERİ 40 farklı fotoğraf kullanılarak hazırlanacak olan ve tamamen çifte özel tasarlanan 20 sayfa Panoramik fotoğraf albümü 2 adet 20 sayfa Panoramik cep albümü 50×70 Büyük boy poster 5 adet aile dağıtım fotoğrafı Müzikli Dvd klip Tamamı 1790 TL  

YERİNE SADECE 1490 TL

Seçilen set fiyatlarına özel tasarım ve photoshop çalışmaları dahildir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Evlilik Foto kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatlarımız rezervasyon alındığında ödeme yapılması şartı ile geçerlidir. Fotoğraf çekimlerinizde İyi sonuçlar alınabilmesi için, çekim tarihinizden en az üç ay önce randevunuzu ayırtmanız tavsiye edilir. Tüm çekimleriniz ve tasarımlarınız Evlilik Foto Academy sertifikalı ve yüksek deneyimli fotoğraf ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Posted in DÜGÜN HİKAYESİ FİYATI and tagged , , .