table-186322_640

Düğün Mekanı İçin Tavsiyeler

Düğün Mekanı evlilik süreci boyunca en önemli ve en dikkatli olunması gereken konulardan biridir. Çünkü artık işin sonuna gelmişsinizdir ve tüm tanıdıklarınızın karşısına çıkmışsınızdır. Herkesi mutlu etmeniz gerektiğini düşünmektesiniz. Ufak bir hata bir çok büyük probleme neden olabilir. Tabiki herkese aynı anda mutlu etmek çok zordur ama bu tavsiyeleri dikkate almanızda fayda var.

table-186322_640

  • Fiziksel Konumu ve Özellikleri

Düğün mekanı çağırdığınız insanlar için uygun bir konumdamı. Düğün mekanını bulmak için bu mühitte birkaç tur atmadan bulabilecekler mi. Geldikten sonra arabalarını park edebielcekleri bir otopark varmı ? Düğünlerin olmazsa olmazları büyükanneler büyükbabalar için asansör mevcut mu ?

  • Düğün Mekanı Hizmetleri

Düğün mekanı hizmeti başında yemekler ve içecekler gelmektedir. Önceden belirlediğiniz menüler ve miktarlar gerçektende sizin belirttiğiniz ölçüde gerçekleşecek mi yoksa bazı olumsuzluklar olacak mı ? Yeterli sayıda çalışan var mı içki servisi var mı varsa ruhsatı buna uygun mu ? Gelin damat odası ve ana salon havalandırması ve büyüklüğüde tabiki önemli.

 

 

 

Posted in Genel and tagged .