nisan-fotograf-cekimleri

Düğün Slaytı İçin Tavsiyeler

Düğün slaytı nedir?

Düğün slaytı düğün gecenizin bir bölümünde büyük bir ekranda veya projeksiyonda fotoğraflarınızın bir müzik eşliğinde sunulmasıdır.

Düğün slaytı günümüz düğünlerinde  sıkça kullanılmakta olan rutinlerden biridir.Bir kaç tavsiye ile slaytınızı ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Düğün Slayt Fotoğrafları Seçimi

istanbul-2

Düğün slaytları genelde evlenecek çiftin bebeklik fotoğraflarından başlar srasıyla çocukluk , ilk okul günleri ve ilişkinin başladığı günler nişan ve düğün gününe kadar devam eden çizgide hazırlanabilir. Neşeli fotoğraflar izleyenlere sıcak bir ortam hazırlayacaktır. Fotoğraf üzerinde bazı oynamalar da yapabilirsiniz bu daha kaliteli bir görünüş sağlayacaktır. Eğer bu sırdanlık size göre değilse  düğün hikayesi fotoğralarını slayt gösteriniz için kullanabilir. Bazı minik klipler ekleyebilirsiniz.

Düğün Slaytı Müzik Seçimi

image

Düün slaytınızda fotoğraflar ilerlerken arka planda bir müzik çalması gösterinize ayrı bir atmosfer katacak aynı zamanda misafirlerinizin dikkatini slayta çekecektir. Bazı müzikler slaytlarile özdeşmiştir bunlar  gösterinize sıradanlık katabilir. “Sizin şarkınız” varsa bunu koyabilirsiniz. Slayt ile akıcı bir şekilde gidecek ve yarıda kesilmeyecek bir müzik kusursuzu yapmanızda size yarımcı olacaktır.

Slaytın Formatı

nisan-dis-cekimleri

 

Düğün mekanları genelde bilindik ve sıradan slayt yazılımları kullanırlar. Bu programlar sizin için biraz sıradan kalabilir. Animasyon şeklinde hazırlanacak bir slayt izleyicilere keyifli dakikalar sunacaktır. Bu konuda profesyonel yardım alabilirsiniz.

Son Ayarlar ve Prova

Slayt basit bir işlem olarak görülsede düğün mekanında bir prova yapmanızı tavsiye ederiz. Sinevizyon veya projeksiyonu kontrol edin. Hazırladığınız slaytın formatının kullanacağınız bilgisayara uyumlu olması da başka bir önemli noktadır. Ayrıca görüntü kalitesi ve ses ayarları izleyiciler açısından önemli bir noktadır.

Düğün Fotoğrafçılığı ve ek hizmetlerde Evlilik Foto kalitesi ve uygun fiyatları ile evlenecek çiftlere gerçek profesyonel ve kaliteli hizmetler veriyor.

Düğün Belgeseli Çekimleri için Evlilik Foto‘dan rezervasyon yaptırın. Hemen arayın 0 212 416 76 40

Posted in Genel and tagged , , , .