dugun_hikayesi_019a

İstanbul Düğün Günü Hikayesi

Düğün hikayesi çalışması genellikle düğün günü yapılan bir çalışmadır. Ancak özel isteğe göre düğün gününden bir gün önce de başlayabilir. Düğün hikayesinde amaç düğün zamanıda dahil olmak üzere düğün gününüzün tamamını en doğal ve en etkileyeci haliyle albüm haline dönüştürmektir. Düğün günü hikayesi ağırlıklı olarak gelin üzerinden giden bir çalışma olmaktadır. Gelin evindeki heyecanı ve gelinin kuaför makyaj ve diğer hazırlıklarını doğal bir şekilde fotoğrafa dönüştürmektedir. Profesyonelce yapılan çalışmalar size her açtığınızda duygulancağınız ve mutlu olacağınız dakikalar yaşatır.

Zeytinburnu merkezli olan Evlilik Foto düğün hikayesi alanında öncü firmalardan biridir. Sadece düğün fotoğrafçılığı alanında profesyonelleşmeyi seçmesi sizler için çok büyük bir avantajdır. İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy, Beşiktaş gibi semtleri başta olmak üzere tüm Türkiyeye hizmetler vermekteyiz.

dugun_hikayesi_003a dugun_hikayesi_006 dugun_hikayesi_008 dugun_hikayesi_009 dugun_hikayesi_012 dugun_hikayesi_013 dugun_hikayesi_016 dugun_hikayesi_019a

 

Posted in Genel and tagged , , .