NİŞAN FOTOĞRAFI ÇEKİM FİYATLARI

Nişan Çekim Fiyatları

 nisan-acikhava-cekim-fiyatlari

Stüdyo ortamında fotoğraf çekilmek isteyen çiftlerimiz için özenle dekore edilmiş  3 farklı konseptte hazırlanmış fotoğraf stüdyolarımızda, fotoğraf çekilirken  en özel gününüzde konforlu bir atmosferde harika bir fotoğraf çekim deneyimi yaşayacaksınız.

Açıkhavada fotoğraf çekilmek isteyen  çiftlerimiz için özenle seçtiğimiz  alternatif mekan listemizi görmeden, nerede fotoğraf çekileceğinize karar vermeyin. Seçeceğiniz mekanda fotoğrafçılarımızın daha önceden tecrübe yapmış olması, fotoğraf çekilirken en özel gününüzde sizlerin rahatı için çok önemlidir. Evlilik Foto ekibi, iyi bir mekan seçmeniz, mekanı doğru kullanmanız ve  konforlu bir atmosferde harika bir fotoğraf çekim deneyimi yaşamanız için gereken her ortamı sağlayacaktır.

STÜDYO KAMPANYALI SET ÖZELLİKLERİ

10 farklı fotoğraf kullanılarak hazırlanacak olan ve tamamen çifte özel tasarlanan

12 sayfa Panoramik fotoğraf albümü

2 adet 12 sayfa Panoramik cep albümü

50×70 Büyük boy poster

5 adet aile dağıtım fotoğrafı

Müzikli Dvd klip

Tamamı 890 TL

 

AÇIKHAVA KAMPANYALI SET ÖZELLİKLERİ

15  farklı fotoğraf kullanılarak hazırlanacak olan ve tamamen çifte özel tasarlanan

12 sayfa Panoramik fotoğraf albümü

2 adet 12 sayfa Panoramik cep albümü

50×70 Büyük boy poster

5 adet aile dağıtım fotoğrafı

Müzikli Dvd klip

Tamamı 1090 TL

Ayrıca düğün çekimlerinde de Evlilik Foto’yu tercih eden müşterilerimize %10 Ekstra indirim yapılacaktır. 

Seçilen set fiyatlarına özel tasarım ve photoshop çalışmaları dahildir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Evlilik Foto kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatlarımız rezervasyon alındığında ödeme yapılması şartı ile geçerlidir. Fotoğraf çekimlerinizde İyi sonuçlar alınabilmesi için, çekim tarihinizden en az üç ay önce randevunuzu ayırtmanız tavsiye edilir. Tüm çekimleriniz ve tasarımlarınız Evlilik Foto Academy sertifikalı ve yüksek deneyimli fotoğraf ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

 

 

Posted in NİSAN ÇEKİM FİYATLARI and tagged , , , .