STÜDYO ÇEKİM FİYATLARI

Stüdyo Fotoğraf Çekimleri 

studyo-cekim-fiyatlari-3

Stüdyo ortamında fotoğraf çekilmek isteyen gelin damat adayları için özenle dekore edilmiş  3 farklı konseptte hazırlanmış fotoğraf stüdyolarımızda, fotoğraf çekilirken  en özel gününüzde konforlu bir atmosferde harika bir fotoğraf çekim deneyimi yaşayacaksınız.

Stüdyomuzda ortalama 1 saat süre ile yapılacak olan fotoğraf çekiminizde yaklaşık olarak 100 ile 250 poz arası alternatif üretilerek, beğeninize sunulacaktır. Fotoğraf tutkusu ile çalışan profesyonel fotoğrafçılarımız sizi rahatlatıp, iyi pozlar vermeniz için kişiliğinize uygun doğru yönlendirmeler yapacaktır. Daha sonra sizler tarafından seçilecek olan pozlarınızdan oluşan, çok şık bir panoramik düğün albüm seti hazırlanacaktır. Tasarım detaylarından albümünüzün deri rengine ve modeline kadar herşey tam hayal ettiğiniz gibi olacaktır.

KAMPANYALI SET ÖZELLİKLERİ

10 farklı fotoğraf kullanılarak hazırlanacak olan ve tamamen çifte özel tasarlanan

12 sayfa Panoramik fotoğraf albümü

2 adet 12 sayfa Panoramik cep albümü

50×70 Büyük boy poster

5 adet aile dağıtım fotoğrafı

Müzikli Dvd klip

Tamamı 890 TL yerine

Sadece  590 TL

Seçilen set fiyatlarına özel tasarım ve photoshop çalışmaları dahildir. Fiyatlarımıza kdv dahil değildir. Evlilik Foto kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya fiyatlarımız rezervasyon alındığında ödeme yapılması şartı ile geçerli olup, sadece anlaşmalı bayi yönlendirmelerinde geçerlidir. Fotoğraf çekimlerinizde İyi sonuçlar alınabilmesi için, çekim tarihinizden en az üç ay önce randevunuzu ayırtmanız tavsiye edilir. Tüm çekimleriniz ve tasarımlarınız Evlilik Foto Academy sertifikalı ve yüksek deneyimli fotoğraf ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

 

 

Posted in STUDYO CEKİM FİYATLARI.